www.RaqiQirinxhi.com


www.RaqiQirinxhi.com
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Rregullorja e Forumit

 
Asnjė mesazh i ri

Me pak fjale

Ky forum eshte transferuar ne www.KorcaJone.net
 
Jeni te mirepritur!

11Tue 4 Jul - 21:38
$N@K3 Rregullorja

Kush eshte Shkolla Raqi Qirinxhi

 
Asnjė mesazh i ri

Diskutime mbi shkollen Raqi Qirinxhi

Ketu do te diskutojme per shkollen e shekullit, Raqi Qirinxhi...Momente histori...dhe shume  e shume gjera te tjera...

26Sat 6 Jan - 5:26
eri.z Pyetje-pergjigje

Senati i Shkolles

 
Asnjė mesazh i ri

Gazeta "Lyceum"

Kjo hapsire eshte per promovimin e iniciativave te mara nga Senati i Shkolles...

49Sat 10 Mar - 3:24
OniAlb Gazeta e Shkolles Skurt 2007

Diskutime

 
Asnjė mesazh i ri

Prezantoni veten ne Forum

Shkruani dicka per veten ...Nje prezantim ne menyren tuaj...Jeni te mirepritur Ketu...


9100Sun 4 Feb - 14:41
Vasjan Golka Ciao!
Asnjė mesazh i ri

Per Korcen

Diskutime per ditet dhe netet e kaluara ne qyeti i Serenatave...Kujtime , nostalgji...dhe ngjarje nga ditet e sotme ne Korce...


430Mon 1 Jan - 13:06
delfinblue22 E pak dite
Asnjė mesazh i ri

Klasa ime

Ditet e bukura ne bangat e shkolles...Nostalgji e emocioneve te paperserithshme...Le ti rijetojme edhe njehere me ane te ddiskutimeve tona...


837Sat 27 Jan - 13:45
gearch Klasa e IVC 2002-2006
Asnjė mesazh i ri

Te Reja

Njgjarje, thashetheme,te rreja nga te gjitha fushat....te gjitha ketu...


530Tue 6 Mar - 21:38
$N@K3 Beryl Vs. Vista
Asnjė mesazh i ri

Te Tjera

Diskutime te cilat nuk jane te kategorizuara ne pjese te tjera te ketij Forumi jeni te lutu ti postoni ketu...


226Wed 20 Dec - 4:03
Dhimiter Keri Shes dhe Blej

Art-Dije-Kulture

 
Asnjė mesazh i ri

Letersi

Letersia Shqiptare dhe Boterore...autoret e medhenj ...veprat e tyre ...Komente dhe gjithcka lidhet me letersine....


510Mon 4 Dec - 1:44
IL-DIAVOLO Letersi Boterore
Asnjė mesazh i ri

Muzike

Muzika ...Ky pasion kaq i madh qe bashkon mijra njerez...le te behet psese e diskutimeve dhe komenteve tona...


314Sat 2 Dec - 12:29
Vasjan Golka Kenge te ndryshme Shqiptare
Asnjė mesazh i ri

Kinematografi

Duke nisur nga teatri i Vogel i Andon Zako Cajupit e deri tek Holliwoodi i famshem...diskutime mbi filma dhe njgarjet e reja te kinematografise...


23Wed 7 Feb - 7:13
Dhimiter Keri Shuhet jeta e te madhit Kadri Roshi
Asnjė mesazh i ri

Ekonomi-Drejtesi-Politike

Ketu do te perpiqemi te flasim mbi ekonomine dhe Drejtesine ...si shqiptare ashtu dhe te hauj...Mos haroni te komentoni dhe te rejat Polikr ne vend dhe Bote...


530Sun 25 Feb - 4:57
Vasjan Golka Zgjedhjet Lokale
Asnjė mesazh i ri

Psikologji-Filozofi

Askush nuk e di ku nis dhe ku mbaron kjo fushe ...do perpiqemi te prekim dicjka nag bota e madhe e Psikologjise dhe Filozofise...


12Tue 27 Jun - 8:17
oltnik FILOZOFI
Asnjė mesazh i ri

Histori

Asnje komb nuk mund te ece perpara ne qofte se nuk nje historine e tij...Mjafton kjo shprehje per te prezantuar kete Forum...


11Sat 2 Dec - 12:32
Vasjan Golka Historia si pike mbeshtetjeje per te ardhmen

Fotografi

 
Asnjė mesazh i ri

Fotografi nga Shkolla

Fotografite e momenteve te bukura ne ambientet e shkolles Raqi Qirinxhi...


528Mon 12 Feb - 6:25
Dhimiter Keri Foto te tjera
Asnjė mesazh i ri

Fotografi Humoristike

Te gjitha fotografite humoristike,fotografite e momenteve te cudithshme ...postoni ketu...


212Mon 5 Feb - 7:24
Dhimiter Keri Foto te krijuara nga Vete NE
Asnjė mesazh i ri

Fotografi nga Korca

Pamjet e Qytetit te Debores...nga rugicat e vjetra deri tek ndertesat shumekateshe...dhe te gjitha vendet e bukura qe vlejne per tu pare...
255Wed 2 Jan - 6:40
nejona FOTO NGA QYTETI I SERENATAVE

Drejt Universitetit

 
Asnjė mesazh i ri

Studjoj Jashte

Informacione per studentet qe studjojne Jashte Shqiperise ose per ata qe kane deshire te studjojne jashte...


11Sat 9 Dec - 3:58
OniAlb Universiteti Amerikan ne Bullgari - Mundesi Bursash!
Asnjė mesazh i ri

Provimet e Matures

Ethet e provimeve te matures...u shtohet dhe rendesia e hyrjes ne Universitet...informacione diskutime te gjitha ketu...


26Tue 6 Feb - 7:06
OniAlb Matura Shteterore

Shkrime dhe Histori te shkruara nga Ju

 
Asnjė mesazh i ri

Proze

Krijmtari juaj ne bangat eshkolles...gjithcka ne proze ...ese Hartime ...postoni ketu...


00
Asnjė mesazh i ri

Poezi

Ndersa per poezite e e gjimnazit kemi krijuar kete hapesire...


15Thu 2 Nov - 4:09
OniAlb Albanian Pride

Qyfyre e Te tjera

 
Asnjė mesazh i ri

Eros e Dashuri

Dashuria dhe Erosi...mistere e moshes se gjimnazit ...pyetje dikutime eksperienca....


29Fri 28 Dec - 13:50
dejvi94 ADOLESHENTĖT DHE SEKSI - 26 PYETJE TĖ VĖSHTIRA
Asnjė mesazh i ri

Shkrime Humoristike

Gjithcka qe shkakton te qeshura postoni ketu ...duke nisur nga Barcoletat dhe deri tek batutat e kendshme...


310Thu 7 Dec - 12:34
Dhimiter Keri Dy lopet
Asnjė mesazh i ri

Pushime

Dicka argetuese nga Pushimet tuaja...Vende turistike...eksperienca pushimesh etj...


28Tue 26 Sep - 6:33
Vasjan Golka Foto nga Pushimet vere 2006

Sport

 
Asnjė mesazh i ri

Skenderbeu

Dikutime mbi sportet Korcare...ne vecanti Ujqerit e Debores..Kategoria e Pare...prespektiva drejt Superliges...te gjitha ketu

114Wed 31 Jan - 7:49
OniAlb Skenderbeu Kampion
Asnjė mesazh i ri

Futboll Boteror

Liga e kampioneve. Kupa Uefa, Seria A...dhe deri tek kampionatet Europiane dhe Boterore te Futbollit...

422Sun 10 Dec - 12:29
Dhimiter Keri Eleminatoret Euro 2008

English&Italiano

 
Asnjė mesazh i ri

English

For all them who speak english is Here the plave...
25Mon 1 Jan - 18:16
Vasjan Golka Nobody
Asnjė mesazh i ri

Italiano

Per tutti che vogliono scrivere in Italiano sono benvenuti qui...


24Mon 13 Nov - 5:33
eri.z ciao

Nen Toke

 
Asnjė mesazh i ri

Shkarkime

Duke nisur nga muzika shqiptare dhe e huaj...Filma, programe dhe deri tek sms falas ...ketu...


1429Fri 16 Feb - 2:49
$N@K3 The pursuit of Happiness DVDRip 2006
Asnjė mesazh i ri

Kerkesa

Ketu mund te beni kerkesen tuaj per programe ose gjithcka tjeter qe ka te beje me softwere...


546Wed 7 Mar - 13:57
OniAlb Bashkimi i Raqistave...

Koshi i Plehrave

 
Asnjė mesazh i ri

Arkiva dhe postime pa vlere

Te gjitha postimet pa vlere, postime jashte teme ose postime te padenja ...si dhe Arkivat...ketu...


00
www.RaqiQirinxhi.com - Zeri Yt! Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 553 artikuj
Forumi ka 143 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Sara D
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 69 mė Mon 12 Aug - 22:34

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 3 days: dea (35), nejona (28), pikaso (34), shqiponja (29)
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur